Медицина колледжінің қазақ бөлімі 9 сынып негізінде
1 курс 101 + 102«Емдеу ісі» тобының оқушыларына арналған
САБАҚ КЕСТЕСІ
КӨКТЕМГІ СЕМЕСТР 29.01.18 – 03.06.18 (19 апта)
2017-2018 оқу жылы

КүндерУақытМерзімПәндерСағат саныОқытушыАудитория
Дүйсенбі08:00 – 09:30 Қазақстан тарихы2Садуакасова М.3 лек
09:40-11:10Қазақстан тарихы2Садуакасова М.3 лек
11:20-12:50Қазақ әдебиеті2Даниярова А.3 лек
13:00-14:30Информатика2Кабаева Д.201
Сейсенбі 08:00 – 09:30 Дүние жүзі тарихы2Узаккулова А.3 лек
09:40-11:10Орыс тілі2Уруов Д.3 лек
11:20-12:50Қазақ әдебиеті2Даниярова А.3 лек
13:00-14:30Информатика2Кабаева Д.201
Сәрсенбі08:00 – 09:30 Математика2Нурмуханбет Ш3 лек
09:40-11:10Химия2Бексемуратова Г3 лек
11:20-12:50Орыс тілі2Уруов Д3 лек
13.00-14.30АӘД2Копшилбаев М.3 лек
14:40-16:10Дене шыныктыру2Рахимов Д.Г.КРМУ
Бейсенбі 08:00 – 09:30 Биология2Усейн А3 лек
09:40-11:10Шет тілі2Жазыкбаева А3 лек
11:20-12:50География2Қожабергенов М3 лек
Қоғамтану2Мырзабаев С3 лек
13:00-14:30Биология2Усейн А3 лек
Жұма08:00 – 09:30 Химия2Бексемуратова Г3 лек
09:40-11:10Математика2Нурмаканбет Ш3 лек
11:20-12:50Физика2Жеткергенова М3 лек
13:00-14:30АӘД2Копшилбаев М.3 лек
14:40-16:10Дене шыныктыру2Рахимов Д.Г.КРМУ

Медицина колледжінің қазақ бөлімі 9 сынып негізінде
1 курс 107 «Мейірбике ісі» тобының оқушыларына арналған САБАҚ КЕСТЕСІ
КӨКТЕМГІ СЕМЕСТР 29.01.18 – 03.06.18 (19 апта)
2017-2018 оқу жылы

КүндерУақытМерзімПәндерСағат саныОқытушыАудитория
Дүйсенбі08:00 – 09:30 Математика2Нурмаканбет Ш207
09:40-11:10АӘД2Копшилбаев М.2
11:20-12:50Қазақстан тарихы2Садуакасова М.2
13:00-14:30Қазақстан тарихы2Садуакасова М.2
Сейсенбі 09:40-11:10Орыс тілі2Андасова Б.А.2
11:20-12:50Орыс тілі2Андасова Б.А.2
13:00-14:30Дүние жүзі тарихы2Узаккулова А.2
14:40-16:10Дене шыныктыру2Рахимов Д.Г.КРМУ
Сәрсенбі 08:00- 09:30 Шетел тілі2Жазыкбаева А.2
09:40-11:10Информатика2Кабаева Д.201
11:20-12:50Химия2Бексемуратова Г207
13.00-14.30АӘД2Копшилбаев М.3 лек
Бейсенбі 08:00 – 09:30 Физика2Жеткергенова М.2
09:40-11:10Биология2Усейн А2
11:20-12:50География2Қожахметов3 лек
Қоғамтану2Мырзабаев С3 лек
13:00-14:30Биология2Усейн А3 лек
Жұма08:00 – 09:30 Математика2Нурмаканбет Ш2
09:40-11:10Қазақ тілі2Даниярова А2
11:20-12:50Химия2Бексемуратова Г2
13.00-14.30Қазақ тілі2Даниярова А2
14:40-16:10Дене шыныктыру2Рахимов Д.Г.КРМУ

Медицина колледжінің қазақ бөлімі 11 сынып негізінде
110 тобы «Емдеу ісі» тобының оқушыларына арналған
САБАҚ КЕСТЕСІ
2017-2018 оқу жылы

Күндер Уақыт Мерзім Пәндер Сағат саны Оқытушы Аудитория
Дүйсенбі08:00 – 09:30Инф. технология2Айтмырза М.203
09:40-11:10Молек. биология2Жанайдар Г.203
11:20-12:50Кәсіби орыс тілі2Ахметжанова Р.Ш.203
13:00-14:30Кәсіби шет тілі2Ақберген Қ.203
14.40-16.10Физиология2Нұржанов М.203
Сейсенбі 08:00 – 09:30Анатомия2Жанабаева А.203
09:40-11:10Анатомия2Жанабаева А.203
11:20-12:50Қазақстан тарихы2Ұзаққұлова А.С.203
13.00-14.30Дене шыныктыруДжаркешов К.И.КРМУ
Сәрсенбі08:00 – 09:30Химия2Бексемуратова Г.203
09:40-11:10Құқық негіздері2Садвакасова Ж.203
11:20-12:50Микробиология2Аубакирова Н.С.203
13.00-14.30Микробиология2Аубакирова Н.С.203
Бейсенбі13:00-14:30Философия2Мырзабаев С.308
Мәдениеттану2Мырзабаев С.308
14.40-16.10Физиология2Нұржанов М.308
16.15-17.45Физиология2Нұржанов М.308
Жұма13:00-14:30Экономика негіздері2Абдиева Л.Р.203
14.40-16.10Мейірбеке ісі негіздері2Еділбай А.203
16.15-17.45Мейірбеке ісі негіздері2Еділбай А.203
17.50-19.25Мейірбеке ісі негіздері2Еділбай А.203

Медицина колледжінің қазақ бөлімі 11 сынып негізінде
1 курс 115 тобы«Фармация» тобының
оқушыларына арналған
САБАҚ КЕСТЕСІ

КүндерУақытМерзімПәндерСағат саныОқытушыАудитория
Дүйсенбі08.00-9.30Кәсіби орыс тілі2Ахметжанова Р.Ш.308
09:40-11:10Информ. техн2Айтмырза М308
11:20-12:50Қазақстан тарихы2Узаккулова А.С.308
13.00-14:30Кәсіби орыс тілі2Ахметжанова Р.Ш.308
Сейсенбі08:00 –09:30 Саясаттану2Мырзабаев С308
09:40-11:10Саясаттану2Мырзабаев С308
11:20-12:50Анатомия2Жанабаева А308
13.00-14:30Анатомия2Жанабаева А308
Сәрсенбі08:00 –09:30Кәсіби шет тілі2Нурмаганбетова Г.308
09:40-11:10Кәсіби шет тілі2Нурмаганбетова Г.308
11:20-12:50Физика2Жеткергенова М308
13.00-14.30Фарм. тарихы2Капсялямова Э.Н.корпус
14.40-16.10Фарм. тарихы2Капсялямова Э.Н.корпус
Бейсенбі9.40-11.10Физика2Жеткергенова М308
11:20-12:50Дене шынықтыру2Адибеков А.К.КРМУ
Жұма09:40-11:10Ботаника2Жандабаева М.308
11:20-12:50Аналитикалық химия2Тугельбаева Г.Х.308
13.00-14.30Аналитикалық химия2Тугельбаева Г.Х.308
14.40-16.10Органикалық химия2Тугельбаева Г.Х.308
16.15-17.45Органикалық химия2Тугельбаева Г.Х.308

2 курс 209+210 тобының оқушыларына арналған
(Емдеу ісі) 9 сынып негізінде

КүндерУақытМерзімПәндерСағат саныОқытушыАудитория
Дүйсенбі13:00-14:30Денешыныктыру2Джаркешов К.И.КРМУ
14:40-16:10Микробиология2Аубакирова Н.С.1 лек
16:15-17:45Микробиология2Аубакирова Н.С.1 лек
Сейсенбі13:00-14:30Кәсіби орыс тілі2Андасова Б.А.204
14:40-16:10Философия2Мырзабаев С.204
Мәдениеттану2Мырзабаев С.204
16:15-17:45Кәсіби шет тілі2Ақберген Қ.204
Сәрсенбі11.20-12.50Ақпараттық технологиялар2Айтмырза М.201
13:00-14:30Химия2Бексемуратова Г.1 лек
14:40-16.10Мейірбеке ісі негіздері2Бокаева Э.1 лек
16.15-17.45Мейірбеке ісі негіздері2Бокаева Э.1 лек
17.50-19.25Мейірбеке ісі негіздері2Бокаева Э.1 лек
Бейсенбі11.20-12.50Мол.биология2Усейн А.1 лек
13:00-14:30Қазақстан тарихы2Садуакасова М.2 лек
14:40-16:10Анатомия2Шынгысханова И.1 лек
16:15-17:45Анатомия2Шынгысханова И.1 лек
17.50-19.25Анатомия2Шынгысханова И.1 лек
Жұма11.20-12.50Экономика негіздері2Абдиева Л.Р.203
13:00-14:30Құқық негіздері2Садвакасова Ж.303
14:40-16:10Физиология2Нұржанов М.1 лек
16:15-17:45Физиология2Нұржанов М.1 лек
17.50-19.25Физиология2Нұржанов М.1 лек

2 курс 213 тобының оқушыларына арналған
(Мейірбике ісі) 9 сынып негізінде
КӨКТЕМГІ СЕМЕСТР 2017-2018 оқу жылы
Қазақ бөлімі

КүндерУақытМерзімПәндерСағат саныОқытушыАудитория
Дүйсенбі 11.20-12.50Информатика2Кабаева Д.201
13.00-14.30Кәсіби орыс тілі2Андасова Б.А
14.40-16.10Кәсіби шет тілі2Ақберген Қ.
16:15-17:45Қазақстан тарихы2Садуакасова М
Сейсенбі13.00-14.30Экономика негіздері2Абдиева Л.Р.208
Философия2Мырзабаев С.208
14.40-16.10Мед биология2Усейн А.208
16:15-17:45Мед биология2Усейн А.208
17.50-19.25Мед биология2Усейн А.208
Сәрсенбі13.00-14.30Құқық негіздері2Садвакасова Ж.№2
14.40-16.10Физиология2Нуржанов М.№2
16:15-17:45Физиология2Нуржанов М.№2
17.50-19.25Психология негіздері2Кашаганова Г.Т.№2
19.30-21.05Психология негіздері2Кашаганова Г.Т.№2
Бейсенбі13.00-14.30Денешыныктыру2Джаркешов К.И.КРМУ
14.40-16.10Мейірбеке ісі негіздері2Бокаева Э.№2
16:15-17:45Мейірбеке ісі негіздері2Бокаева Э.№2
17.50-19.25Мейірбеке ісі негіздері2Бокаева Э.№2
Жұма14.40-16.10Анатомия2Шыңғысханова И.3 лек
16:15-17:45Анатомия2Шыңғысханова И.3 лек
17.50-19.25Анатомия2Шыңғысханова И.3 лек

2 курс 204 тобының оқушыларына арналған
(Мейірбике ісі) 11 сынып негізінде
Қазақ бөлімі

КүндерУақытМерзімПәндерСағат саныОқытушыАудитория
Дүйсенбі11.20-12.50ДенешыныктыруДжаркешов К.И.КРМУ
13.00-14.30Психология негіздері2Кашаганова Г.Т.корпус
14:40-16:10Эпидемиологиядағы мейірбикелік іс2Жумашева А.208
16:15-17:45Эпидемиологиядағы мейірбикелік іс2Жумашева А.208
17:55-19:25Эпидемиологиядағы мейірбикелік іс2Жумашева А.208
Сейсенбі13:00-14:30
14:40-16:10
Сәрсенбі14:40-16:10Экология2Сатенова З.4
16:15-17:45Фармакология негіздері2Батталгазы А.4
17:55-19:25Фармакология негіздері2Батталгазы А.4
19.35-21.05Фармакология негіздері2Батталгазы А.4
Бейсенбі13:00-14:30Кәсіби шет тілі2Акберген К.208
14:40-16:10Микробиология2Аубакирова Н.С.208
16:15-17:45Ішкі аурулар пропедевтикасы2Бекбаева Л.208
17.55-19.25Ішкі аурулар пропедевтикасы2Бекбаева Л.208
Жұма11.20-12.50ӨҚН2Жанайдар Г.№2
13:00-14:30ӨҚН2Жанайдар Г.307
14:40-16:10Жалпы гигиена2Жумашева А.307
16:15-17:45Жалпы потология2Капанова Г.307
17.55-19.25Жалпы потология2Капанова Г.307
Сенбі08.00-09.30Мейірбеке ісі негіздері2Бейкенова А.К207
09.40-11.10Мейірбеке ісі негіздері2Бейкенова А.К207
11.20-12.50Мейірбеке ісі негіздері2Бейкенова А.К207
13.00-14.30Мейірбеке ісі негіздері2Бейкенова А.К207

2 курс 207 тобының оқушыларына арналған
(Фармация) 11 сынып негізінде
КӨКТЕМГІ СЕМЕСТР 2017-2018 оқу жылы
Қазақ бөлімі

КүндерУақытМерзімПәндерСағат саныОқытушыАудитория
Дүйсенбі14:40-16:10Фарм. химия2Ахелова А.Л.207
16:15-17:45Фарм. химия2Ахелова А.Л.4
17:55-19:25Құқық негіздері2Садвакасова Ж4
Сейсенбі14:40-16:10Кәсіби шет тілі2Ақберген Қ207
16:15-17:45Экология2Сатенова З.207
17:55-19:25Экология2Сатенова З.207
Сәрсенбі14:40-16:10Дене шынықтыру2Адибеков А.КРМУ
16:15-17:45Фармакология2Тоқсанбай Қ.307
17.55-19.25Фармакология2Тоқсанбай Қ.307
Бейсенбі14:40-16:10Фармация экономикасын ұйымдастыру2Кадырбаева Г.М.корпус
16:15-17:45Фармация экономикасын ұйымдастыру2Кадырбаева Г.М.корпус
Жұма11.20-12.50Кәсіби шет тілі2Ақберген Қ.207
13.00-14.30Фармакогнозия2Жандабаева М.корпус
14:40-16:10Фармакогнозия2Жандабаева М.корпус
16:15-17:45Дәрілік форм. технологиясы2Қожанова Қ.Қ.корпус
17.55-19.25Дәрілік форм. технологиясы2Қожанова Қ.Қ.корпус